bg_image
Hakkımızda

Ankara Remax Emlak ofisinde ekibimiz emlak sektöründe yeniliklerin kapısını aralıyor. Bu anlamda her geçen gün yüksek müşteri memnuniyeti kazanıyor ve kaliteli hizmet veren ekibimiz ile Ankara’nın emlak sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz.

Remax güvencesi ile her türlü gayrimenkul işlemlerinizi, en kısa süre içerisinde en olumlu şekilde sonuçlandıran Ekip olarak sizlere sunduğumuz gayrimenkul kiralama, satın alma veya satma, gayrimenkul yatırım danışmanlığı gibi hizmetler ile her daim sektörün aranan firmaları arasında yerimizi almayı başarıyoruz.

Özellikle Ankara’nın Çankaya, Nenehatun, Gaziosmanpaşa, Birlik, Ayrancı ve Oran bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz emlak başarılarımız ile gurur duyuyoruz. Hedef kitlemizin ve danışmanlarımızın oluşturdukları portföyler sayesinde bu bölgelerde kesin bir gayrimenkul hâkimiyeti sağlayarak sizler için en uygun sonuçları ve önerileri değerlendiriyoruz. Ekibimiz size, gayrimenkulünüze ve yatırımlarınıza değer katar.

image
Misyonumuz & Vizyonumuz

Ekibimiz emlak sektörünün ihtiyacı olan, kurumsal emlak olgusunun kapısını açıyor. Böylece Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük lider firması olan RE/MAX; Ankara’da da yıllardır tercih edilen Gayrimenkul Firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Remax güvencesiyle mülkünüz ile alakalı alım-satım-kiralama gibi bütün işlemlerinizde en kısa sürede ve en olumlu şekilde sonuçlandırmak için ekibimiz her zaman buradadır! Gayrimenkulünüzün; satış ve kiralama aynı zaman’da sizlere yatırım danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla her zaman sektörün aranan başarılı danışmanları arasında yerimizi almayı başarıyoruz.

Ankara da bulunan toplam yirmi sekiz RE/MAX ofisiyle birlikte tüm Ankara il sınırlarında; Ankara Remax Emlak ekibi olarak size, gayrimenkulünüze ve yatırımlarınıza değer katmayı hedeflemekte olup profesyonel destek ve hizmet vermek için çalışıyoruz.

Kurumsal Çözümler

Ekibimiz sizlere daima kurumsal bir anlayış ile yaklaşmaktadır. Çünkü kurumsallık hem firmaya hem de müşteriye değer katan bir yaklaşımdır. Bu anlamda gayrimenkul ile ilgili tüm işlemlerinizi kurumsal çözümler ile hızlı ve güvenilir şekilde açıklığa kavuşturuyoruz. Peki, bu anlamda kurumsal çözümlerimiz nasıl işliyor?

1. Bilgi Edinme - Araştırma

Öncelikle uzman gayrimenkul danışmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin taleplerini doğru şekilde anlamak için çeşitli görüşmeler gerçekleştirirler ve ardından taleplere en uygun gayrimenkulü seçmek için portföylerinden ve çevre niteliklerinden araştırmalar yaparlar.

2. Hizmet Sunma

En hızlı şekilde doğru sonuca ulaşan danışmanlarımız, detayları sizler ile paylaşarak, alım – satım, kiralama ve yatırım hizmetlerinizi yönetirler ve sizlere bu anlamda kaliteli hizmet sunarak yardımcı olurlar.

3. Destek

Satış ve danışmanlık sonrası tüm sorunlarda danışmanlarımız sizlere destek vermek için sadece bir telefon uzağınızda bekliyor olacaklardır.

Ankara Remax
Alanında Uzman Ekibimiz
team image
Gayrimenkul Danışmanı
Erhan Yılmaz
team image
Gayrimenkul Danışmanı
Sinem Ak
team image
Gayrimenkul Danışmanı
Zilan Maskan
Ankara Remax
Bize Danışın

Gayrimenkul ile alakalı tüm konularda profesyonel destek için buradayız.

Adres

GAZİOSMANPAŞA MAH. NENEHATUN CAD. NO:124/4 ÇANKAYA/ ANKARA

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 312 985 02 95 Mail: iletisim@remaxlasatkirala.com

Çalışma Saatleri

09.00 - 21.00

Hemen Ara